Gry Lego i nie tylko!

Wpis

wtorek, 17 września 2013

Najlepsze klocki świata

Obecnie na świecie istnieje całkiem sporo firm produkujących świetnej jakości klocki. Pomimo tak dużej konkurencji palmę pierwszeństwa nieprzerwanie od wielu lat dzierży firma Lego. Niektóre produkty które możemy spotkać na rynku zabawkarskim są tak samo dobre, wykonane z materiałów wysokiej jakości i dają równie wiele możliwości. Nie zmienia to jednak faktu, że Lego sprzedaje się znacznie lepiej niż podobne produkty konkurencji.

Być może powodem ich sukcesu jest coś więcej aniżeli sposób łączenia ze sobą elementów? Choć klocki kierowane są głownie dla młodszych odbiorców często lubią układać je również nieco starsi miłośnicy kreatywnej zabawy? 

Z pewnością do kolejnych sukcesów przyłożyły się kolejne serie nawiązujące do bardzo znanych postaci oraz filmów które swego czasu okazały się prawdziwymi hitami. Jeśli przejrzymy zestawy dostępne na półkach sklepów bez problemu rozpoznamy tak znane lego jak Star Wars, Indiana Jones, Batman czy Iron Man. Wielkim hitem okazała się również niedawna seria klocków Lego Ninjago oraz Chima.

Kolejnym argumentem przemawiającym na ich korzyść są kolejne gry lego które sukcesywnie zdobywają sobie całe rzesze fanów. Do tej pory pojawiły się tytuły na PC oraz XBOX 360 oparte na filmie o przygodach młodego czarodzieja Harrego Pottera. Równie udanym tytułem była gra oparta na trylogii Tolkiena - Władca Pierścieni lub przygodach niezmordowanego archeologa Indiany Jonesa.

Jeśli szukacie gier opartych na klockach Lego to koniecznie zajrzyjcie do odpowiedniego działu w serwisie gry-dladzieci.org

http://grygry.org/gry-lego-ninjago.html

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
romek512
Czas publikacji:
wtorek, 17 września 2013 19:09

Komentarze

Dodaj komentarz

  • achdzieciaki napisał(a) komentarz datowany na 2018/04/07 18:32:38:

    Nie do końca się zgodzę że są to najlepsze klocki świata. W moim guście wybrał bym inne np achdzieciaki.pl

  • achdzieciaki napisał(a) komentarz datowany na 2018/06/20 17:18:39:

    Jest wiele najlepszych klocków na świecie. jedne z nich bez wątpienia to Lego. Tak samo jak figurki. Najlepsze są konie Schleich modino.pl/_blog/98-Konie_Schleich_-_jak_zrobic_stajnie.html

Dodaj komentarz

Kanał informacyjny